نوع
TxRx + MCU
پروتکل
Bluetooth v5.0
فرکانس
2.4GHz
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Transceiver ICs |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| نوع | TxRx + MCU |
| نمره | - |
| سری | - |
| پروتکل | Bluetooth v5.0 |
| فرکانس | 2.4GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Modulation | - |
| اندازه حافظه | 320kB Flash, 88kB RAM |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | -97dBm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Power - Output | 11dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 2Mbps |
| ولتاژ - تأمین | 1.9V ~ 3.6V |
| Serial Interfaces | I2C, SPI, PWM, UART |
| RF Family/Standard | Bluetooth |
| شماره محصول پایه | QN9030 |
| Current - Receiving | 4.3mA |
| DigiKey قابل برنامهریزی | Not Verified |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Transmitting | 7.4mA ~ 20.3mA |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 40-HVQFN (6x6) |
بستهبندی
-
MSL
-


