سرعت
200MHz
سری
MPC57xx
RAM Size
192K x 8
Core Size
32-Bit Dual-Core
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Microcontrollers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| سرعت | 200MHz |
| سری | MPC57xx |
| RAM Size | 192K x 8 |
| Core Size | 32-Bit Dual-Core |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| EEPROM Size | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| Peripherals | DMA, LVD, POR, WDT |
| Connectivity | CANbus, Ethernet, FlexRay, LINbus, SPI, UART/USART |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Core Processor | e200z4 |
| بسته / مورد | 144-LQFP |
| Data Converters | A/D 64x12b |
| Oscillator Type | Internal |
| شماره محصول پایه | SPC5742 |
| Program Memory Size | 1.5MB (1.5M x 8) |
| Program Memory Type | FLASH |
| DigiKey قابل برنامهریزی | Not Verified |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 144-LQFP (20x20) |
| ولتاژ - منبع (Vcc/Vdd) | 3.15V ~ 5.5V |
بستهبندی
-
MSL
-


