رنگ
Silver
سری
ODU MINI-SNAP® F
ویژگیها
Backshell, Strain Relief
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Circular Connector Assemblies |
| تولیدکننده | ODU |
| رنگ | Silver |
| سری | ODU MINI-SNAP® F |
| ویژگیها | Backshell, Strain Relief |
| بسته بندی | Bulk |
| حفاظت | Shielded |
| Orientation | 1 |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | Solder Cup |
| برنامهها | Industrial, Medical, Military, Testing Equipment & Measurement |
| Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Cable Opening | 0.157" ~ 0.177" (4.00mm ~ 4.50mm) |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع کانکتور | Plug, Male Pins |
| نوع بست | Push-Pull |
| Shell Material | Brass |
| رتبه ولتاژ | - |
| Insert Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Shell Size, MIL | - |
| مواد تماس | Brass |
| ویژگی نصب | - |
| مواد اولیه | Metal |
| محافظت در برابر نفوذ | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| شماره محصول پایه | S40F1C-P |
| تعداد موقعیتها | 5 |
| Shell Size - Insert | 0 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 7.5A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 120°C |
| تماس نهایی - جفت شدن | Gold |
| Backshell Material, Plating | Brass, Chrome over Nickel |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | UL94 V-0 |
| ضخامت تماس - جفت شدن | - |
بستهبندی
-
MSL
-


