سری
CMC 0905T
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
نوع فیلتر
Power Line
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Common Mode Chokes |
| تولیدکننده | Ole Wolff Electronics Inc |
| سری | CMC 0905T |
| امتیازها | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| نوع فیلتر | Power Line |
| وضعیت قطعه | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.209" (5.30mm) |
| تولید کننده | Ole Wolff Electronics Inc |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | Horizontal, 4 PC Pad |
| سازمان تأیید | - |
| تعداد خطوط | 2 |
| اندازه / ابعاد | 0.374" L x 0.327" W (9.50mm x 8.30mm) |
| رتبه ولتاژ - AC | - |
| رتبه ولتاژ - DC | 80V |
| امتیاز فعلی (حداکثر) | 3.5A |
| Impedance @ Frequency | 800 Ohms @ 100 MHz |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| اندوکتانس @ فرکانس | 9 µH @ 100 kHz |
| مقاومت DC (DCR) (حداکثر) | 15mOhm |
بستهبندی
-
MSL
-

