فرکانس
3.2kHz
بسته بندی
Bulk
نوع ورودی
DC
فناوری
Piezo (with Feedback)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Alarms, Buzzers, and Sirens |
| تولیدکننده | Ole Wolff Electronics Inc |
| سری | - |
| فرکانس | 3.2kHz |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع ورودی | DC |
| فناوری | Piezo (with Feedback) |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | PC Pins |
| تولید کننده | Ole Wolff Electronics Inc |
| نوع نصب | Through Hole |
| Port Location | Top |
| Voltage Range | 6 ~ 12V |
| حالت عملیاتی | Single Tone |
| ولتاژ - نامی | 9 V |
| فعلی - تأمین | 50mA |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| اندازه / ابعاد | 1.575" Dia (40.00mm) |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.496" (12.60mm) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 70°C |
| Sound Pressure Level (SPL) | 110dB @ 9V, 10cm |
بستهبندی
-
MSL
-


