USB
USB Host (2), USB OTG (1)
سرعت
1GHz
سری
OLinuXino - Allwinner A20
محتوا
HDMI Cable
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Single Board Computers (SBCs) |
| تولیدکننده | Olimex LTD |
| USB | USB Host (2), USB OTG (1) |
| سرعت | 1GHz |
| سری | OLinuXino - Allwinner A20 |
| محتوا | HDMI Cable |
| اترنت | 100/1000 Mbps (1) |
| بسته بندی | Bulk |
| فرم فاکتور | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع خنک کننده | - |
| تولید کننده | Olimex LTD |
| توان (وات) | - |
| Video Outputs | HDMI, VGA |
| Core Processor | ARM Cortex-A7 |
| Watchdog Timer | No |
| Number of Cores | 2 |
| اندازه / ابعاد | 5.600" x 3.250" (142.24mm x 82.55mm) |
| Digital I/O Lines | - |
| Storage Interface | MicroSD, NAND - Flash, SATA HDD |
| Expansion Site/Bus | Audio, GPIO, microSD, SATA, SPI, UART |
| Analog Input:Output | - |
| شماره محصول پایه | A20-OLINUXINO |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| RAM Capacity/Installed | 1GB/0GB |
بستهبندی
-
MSL
-


