موجودRoHS / انطباقتصاویر فقط برای مرجع
نوع
Ball Bearing
عرض
0.157" (4.00mm)
ویژگیها
Shield
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Bearings |
| تولیدکننده | Olimex LTD |
| نوع | Ball Bearing |
| عرض | 0.157" (4.00mm) |
| سری | - |
| وزن | - |
| ویژگیها | Shield |
| مواد | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Olimex LTD |
| Inner Diameter | 0.157" (4.00mm) |
| Outer Diameter | 0.512" (13.00mm) |
| Static Load Rating | - |
| Dynamic Load Rating | - |
بستهبندی
-
MSL
-

