Type
Solenoid Valve
Series
OMEGA-FLO ® SV3300
Function
2-Way
Packaging
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Valves and Control |
| تولیدکننده | Omega |
| Type | Solenoid Valve |
| Series | OMEGA-FLO ® SV3300 |
| Weight | - |
| Features | - |
| Function | 2-Way |
| Packaging | Bulk |
| Fluid Type | Air, Inert Gas, Liquid |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Omega |
| Actuator Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Approval Agency | - |
| Mechanical Life | - |
| Orifice Diameter | - |
| Connection Method | Threaded 1/4" NPT |
| Ingress Protection | - |
| Operating Pressure | 0 ~ 435 PSI (0 ~ 30 bar) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 137°C |
| For Use With/Related Products | - |
بستهبندی
-
MSL
-

