دقت
±3.5% RH
بسته بندی
Retail Package
نوع خروجی
Digital
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Humidity, Moisture Sensors |
| تولیدکننده | Omnielektronik |
| نمره | - |
| خروجی | - |
| سری | - |
| دقت | ±3.5% RH |
| بسته بندی | Retail Package |
| نوع خروجی | Digital |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | 0.01°C, 0.01% RH |
| نوع سنسور | Humidity, Temperature |
| تولید کننده | Omnielektronik |
| نوع نصب | Cable |
| صلاحیت | - |
| Response Time | 3 s |
| Humidity Range | 0 ~ 100% RH |
| بسته / مورد | Radial |
| ولتاژ - تأمین | 5V |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | Radial |
بستهبندی
-
MSL
-


