نوع
Non-Isolated PoL Module
سری
QODE Osprey™
ویژگیها
Adjustable Output, Baseplate, Heat Sink, Load Sharing, PMBus™, Remote On/Off
بسته بندی
Tray
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC DC Converters |
| تولیدکننده | OmniOn Power™ |
| نوع | Non-Isolated PoL Module |
| نمره | - |
| سری | QODE Osprey™ |
| ویژگیها | Adjustable Output, Baseplate, Heat Sink, Load Sharing, PMBus™, Remote On/Off |
| بسته بندی | Tray |
| کارآمدی | 97.4% |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Through Hole |
| توان (وات) | 1.6 kW |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | Quarter Brick |
| سازمان تأیید | - |
| شماره استاندارد | 62368-1 |
| ویژگیهای کنترل | Enable, Active Low |
| اندازه / ابعاد | 2.30" L x 1.45" W x 0.57" H (58.4mm x 36.8mm x 14.5mm) |
| تعداد خروجیها | 1 |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 12V |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی ۳ | - |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| ولتاژ - ورودی (حداکثر) | 60V |
| ولتاژ - ورودی (حداقل) | 40V |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 136A |
| بسته دستگاه تأمین کننده | Quarter Brick |
بستهبندی
-
MSL
-

