نوع
High/Low Level
سری
61F
وزن
1.1 lbs (499 g)
ویژگیها
Alarm Low - Contact, Idling Prevention
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Liquid, Level |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| نوع | High/Low Level |
| سری | 61F |
| وزن | 1.1 lbs (499 g) |
| ویژگیها | Alarm Low - Contact, Idling Prevention |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | Relay |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | 0 ~ 4kOhm |
| فرم تماس | SPDT (2 Form C) |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| نوع نصب | Socketable |
| ولتاژ - تأمین | 220VAC |
| سبک خاتمه | Plug In, 15 Pin (Octal) |
| شماره محصول پایه | 61F-G |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 55°C |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 200VAC |
| Distance - Control To Sensor (Max) | 1km |
بستهبندی
-
MSL
-


