سری
D4A
مدار
DPDT (DB/DM)
بسته بندی
Bulk
Pretravel
19°
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Limit Switches |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | D4A |
| مدار | DPDT (DB/DM) |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| Pretravel | 19° |
| Overtravel | 65° |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| نوع عملگر | Side Rotary - No Lever |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| Release Force | 2.039gfm |
| Electrical Life | 750,000 Cycles |
| Mechanical Life | 30,000,000 Cycles |
| Operating Force | 40gfm |
| Switch Function | Mom-Off-Mom |
| سبک خاتمه | Screw Terminal |
| محافظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Operating Position | - |
| شماره محصول پایه | D4A |
| Differential Travel | 5° |
| رتبه ولتاژ - AC | 125 V |
| رتبه ولتاژ - DC | 30 V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 5A (AC), 3A (DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 100°C |
بستهبندی
-
MSL
-


