سری
E2E
Indicator
LED
بسته بندی
Bulk
حفاظت
Shielded
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Proximity Sensors |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | E2E |
| Indicator | LED |
| بسته بندی | Bulk |
| حفاظت | Shielded |
| نوع خروجی | NC, 2-Wire |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع سنسور | Inductive |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| بسته / مورد | Cylinder, Threaded - M30 |
| مواد - بدن | Nickel-Plated Brass |
| Sensing Distance | 0.591" (15mm) |
| ولتاژ - تأمین | 12V ~ 24V |
| سبک خاتمه | Cable Leads |
| محافظت در برابر نفوذ | IP67 |
| Response Frequency | 250Hz |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 70°C |
بستهبندی
-
MSL
-


