سری
E3X-HD
بسته بندی
Bulk
نوع خروجی
PNP - Open Collector
وضعیت قطعه
Active
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Sensor, Transducer Amplifiers |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | E3X-HD |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع خروجی | PNP - Open Collector |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| Amplifier Type | Standard |
| فعلی - تأمین | 60 mA |
| ولتاژ - تأمین | 12V ~ 24V |
| شماره محصول پایه | E3X-HD |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 55°C |
بستهبندی
-
MSL
-


