سری
E52
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Active
Element Type
Thermistor
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Thermocouples, Temperature Probes |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | E52 |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| Element Type | Thermistor |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| نوع ترمینال | Exposed Lead Wires |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Temperature Range | 0°C ~ 100°C |
| Length - Lead Wire | 3.281' (1m) |
| شماره محصول پایه | E52-THE |
| Length - Protective Tube | 500mm |
| Diameter - Protective Tube | 4mm |
بستهبندی
-
MSL
-


