نوع
Amplified
سری
EE-SX95
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Photointerrupters - Slot Type - Transistor Output |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| نوع | Amplified |
| سری | EE-SX95 |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| Response Time | - |
| بسته / مورد | Module, Wire Leads, Slot Type |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| شماره محصول پایه | EE-SX951 |
| پیکربندی خروجی | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 55°C |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 15 mA |
| جاری - DC به جلو (اگر) (حداکثر) | 50 mA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 24 V |
بستهبندی
-
MSL
-

