سری
ER6022-SS
مدار
4PST-2NO/2NC
ویژگیها
Lighted Indicator
بسته بندی
Bulk
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Cable Pull Switches |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | ER6022-SS |
| وزن | - |
| مدار | 4PST-2NO/2NC |
| ویژگیها | Lighted Indicator |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| Operating Force | 12746gf |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| محافظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| شماره محصول پایه | ER6022 |
| رتبه ولتاژ - AC | 120V |
| رتبه ولتاژ - DC | 24V |
| Maximum Cable Length | - |
| رتبه فعلی (آمپر) | 6A (AC), 2.5A (DC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 80°C |
بستهبندی
-
MSL
-

