سری
ER6022-SS
مدار
4PST-3NC/1NO
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Active
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Cable Pull Switches |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| سری | ER6022-SS |
| مدار | 4PST-3NC/1NO |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| Operating Force | 12746gf |
| Switch Function | On-Off, Off-On |
| محافظت در برابر نفوذ | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| شماره محصول پایه | ER6022 |
| رتبه ولتاژ - AC | 120V |
| رتبه ولتاژ - DC | 24V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 6A (AC), 2.5A (DC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 80°C |
بستهبندی
-
MSL
-

