نوع
Totalizer
Reset
External, Front Panel
سری
H7EC
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Counters, Hour Meters |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| نوع | Totalizer |
| Reset | External, Front Panel |
| سری | H7EC |
| وزن | - |
| بسته بندی | Bulk |
| Count Rate | 30Hz, 1kHz |
| نوع ورودی | No Voltage |
| نوع خروجی | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| Time Format | - |
| نوع نمایش | LCD - Black Characters |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| نوع نصب | Panel Mount |
| حالت عملیاتی | Up |
| ولتاژ - تأمین | None Required (Battery Included) |
| سبک خاتمه | Screw Terminal |
| محافظت در برابر نفوذ | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 55°C |
| ابعاد برش پنل | Rectangular - 45.00mm x 22.20mm |
| Display Characters - Height | 0.338" (8.60mm) |
| تعداد کاراکترها در هر ردیف | 8 |
بستهبندی
-
MSL
-


