عرض
1.969" (50.00mm)
طول
5.146" (130.71mm)
سری
XW2R
بسته بندی
Bulk
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Interface Modules |
| تولیدکننده | Omron Automation and Safety |
| عرض | 1.969" (50.00mm) |
| طول | 5.146" (130.71mm) |
| سری | XW2R |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| قطر سیم | 16-26 AWG |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Automation and Safety |
| ولتاژ - نامی | 125VAC |
| Positions / Poles | 34 |
| شماره محصول پایه | XW2R-E34 |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 55°C |
| Control Side Connection | Rectangular, Female |
| Process Side Connection | Terminal Blocks - Screw Connection |
| Control Side Cable Retainer | Latches |
| Current Rating (Per Contact) | 1 A |
بستهبندی
-
MSL
-


