سری
D3V
مدار
SPST-NC
بسته بندی
Bulk
Pretravel
0.063" (1.6mm)
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Limit Switches |
| تولیدکننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| سری | D3V |
| مدار | SPST-NC |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| Pretravel | 0.063" (1.6mm) |
| Overtravel | 0.031" (0.8mm) |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| نوع عملگر | Lever, Roller |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| Release Force | 6gf |
| Electrical Life | 500,000 Cycles |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Operating Force | 60gf |
| Switch Function | On-Mom |
| سبک خاتمه | Solder Lug |
| محافظت در برابر نفوذ | IP40 |
| Operating Position | 0.815" (20.7mm) |
| Differential Travel | 0.025" (0.6mm) |
| رتبه ولتاژ - AC | 125 V |
| رتبه ولتاژ - DC | 30 V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 100mA (AC/DC) |
| دمای عملیاتی | -25°C ~ 85°C |
بستهبندی
-
MSL
-

