Series
D6B
Packaging
Tape & Reel (TR)
Part Status
Obsolete
Manufacturer
Omron Electronics Inc-EMC Div
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Tilt Switches |
| تولیدکننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Series | D6B |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | - |
| Part Status | Obsolete |
| Manufacturer | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Mounting Type | Surface Mount, Gull Wing |
| Package / Case | 4-SMD |
| Operating Angle | 35° ~ 65° |
| Current - Output | ±1mA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
بستهبندی
-
MSL
-


