دقت
±2%
بسته بندی
Bulk
Port Size
Male - 0.13" (3.3mm) Tube
Port Style
Barbless
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Pressure Sensors, Transducers |
| تولیدکننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| خروجی | - |
| سری | - |
| دقت | ±2% |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| Port Size | Male - 0.13" (3.3mm) Tube |
| Port Style | Barbless |
| نوع خروجی | PWM |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| برنامهها | Board Mount |
| تولید کننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| نوع نصب | Through Hole |
| Pressure Type | Vented Gauge |
| بسته / مورد | 3-SIP Module |
| Maximum Pressure | 8.53PSI (58.8kPa) |
| ولتاژ - تأمین | 2.2V ~ 3.4V |
| سبک خاتمه | Cable |
| Operating Pressure | 0.85PSI (5.88kPa) |
| دمای عملیاتی | -30°C ~ 70°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | - |
بستهبندی
-
MSL
-


