ویژگیها
3 Object Sensing
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Obsolete
تولید کننده
Omron Electronics Inc-EMC Div
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Reflective - Logic Output |
| تولیدکننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| سری | - |
| ویژگیها | 3 Object Sensing |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| Sensing Light | - |
| بسته / مورد | Module, Connector |
| Sensing Method | Reflective |
| Sensing Object | Glass |
| فعلی - تأمین | 50 mA |
| Sensing Distance | 1.969" (50mm) |
| ولتاژ - تأمین | 4.75V ~ 5.25V |
| پیکربندی خروجی | - |
بستهبندی
-
MSL
-

