پچ
0.100" (2.54mm)
سبک
2
سری
XC5
بسته بندی
Bulk
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DIN 41612 |
| تولیدکننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| پچ | 0.100" (2.54mm) |
| سبک | 2 |
| سری | XC5 |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | Solder |
| تولید کننده | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع کانکتور | Plug, Male Pins |
| تماس پایان یافت | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| تعداد موقعیتها | 14 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 2A |
| مواد - عایق | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| ضخامت پایان تماس | 16.0µin (0.41µm) |
| تعداد موقعیتهای بارگذاری شده | All |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | UL94 V-0 |
بستهبندی
-
MSL
-

