نوع
DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing
سری
SA
ویژگیها
Open Frame
بسته بندی
Tube
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | IC Sockets |
| تولیدکننده | On Shore Technology Inc. |
| نوع | DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing |
| سری | SA |
| ویژگیها | Open Frame |
| بسته بندی | Tube |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | Solder |
| تولید کننده | On Shore Technology Inc. |
| پچ - پست | 0.100" (2.54mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| جفتگیری | 0.100" (2.54mm) |
| مواد ساختمانی | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| مقاومت تماس | 4mOhm |
| شماره محصول پایه | SA20300 |
| تماس پایان - پست | Tin |
| رتبه فعلی (آمپر) | 3 A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| تماس نهایی - جفت شدن | Gold |
| مواد تماس - پست | Brass |
| طول پست خاتمه | - |
| مواد تماس - جفت شدن | Beryllium Copper |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | UL94 V-0 |
| ضخامت تماس - پس از | 200.0µin (5.08µm) |
| ضخامت تماس - جفت شدن | Flash |
| تعداد موقعیتها یا پینها (شبکه) | 20 (2 x 10) |
بستهبندی
-
MSL
-


