Reset
Synchronous
Series
74ALS
Timing
Synchronous
Direction
Up
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Counters, Dividers |
| تولیدکننده | onsemi |
| Reset | Synchronous |
| Series | 74ALS |
| Timing | Synchronous |
| Direction | Up |
| Packaging | Tube |
| Count Rate | 40 MHz |
| Logic Type | Counter, Decade |
| Part Status | Obsolete |
| Manufacturer | onsemi |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Number of Elements | 1 |
| Base Product Number | 74ALS162 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Number of Bits per Element | 4 |
بستهبندی
-
MSL
-


