تابع
Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
بسته بندی
Tray
فناوری
Power MOSFET
وضعیت قطعه
Obsolete
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Motor Drivers, Controllers |
| تولیدکننده | onsemi |
| سری | - |
| تابع | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| بسته بندی | Tray |
| فناوری | Power MOSFET |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| برنامهها | General Purpose |
| تولید کننده | onsemi |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 48-BQFP + 4 Tabs |
| فعلی - خروجی | 1A |
| ولتاژ - تأمین | 4.5V ~ 13.2V |
| شماره محصول پایه | FAN8035 |
| Motor Type - AC, DC | Servo DC |
| دمای عملیاتی | -35°C ~ 85°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 48-QFPH-1414 |
بستهبندی
-
MSL
-


