سری
PowerTrench®, SyncFET™
ویژگیها
Bootstrap Circuit, Latch Function, Status Flag
رابط
PWM
Load Type
Inductive
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Full Half-Bridge (H Bridge) Drivers |
| تولیدکننده | onsemi |
| سری | PowerTrench®, SyncFET™ |
| ویژگیها | Bootstrap Circuit, Latch Function, Status Flag |
| رابط | PWM |
| Load Type | Inductive |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| فناوری | UMOS |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| برنامهها | Synchronous Buck Converters |
| تولید کننده | onsemi |
| Rds روشن (نوع) | 470mOhm LS, 680mOhm HS |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 31-PowerWFQFN |
| ولتاژ - بار | 4.5V ~ 24V |
| حفاظت در برابر خطا | Over Temperature, UVLO |
| ولتاژ - تأمین | 4.5V ~ 5.5V |
| شماره محصول پایه | FDMF5833 |
| پیکربندی خروجی | Half Bridge |
| Current - Peak Output | 7A |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 31-PQFN (5x5) |
| جاری - خروجی / کانال | 50A |
بستهبندی
-
MSL
-


