Type
Buffer, ReDriver
Input
LVDS, LVPECL
Output
LVDS
Packaging
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Signal Buffers, Repeaters, Splitters |
| تولیدکننده | onsemi |
| Type | Buffer, ReDriver |
| Input | LVDS, LVPECL |
| Output | LVDS |
| Series | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Delay Time | 1.75ns |
| Part Status | Active |
| Applications | LVDS |
| Manufacturer | onsemi |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Data Rate (Max) | 800Mbps |
| Current - Supply | 41mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Number of Channels | 4 |
| Base Product Number | FIN1104 |
| Capacitance - Input | 2.6 pF |
| Signal Conditioning | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 24-TSSOP |
بستهبندی
-
MSL
-


