نوع
Class AB
ویژگیها
Standby, Thermal Protection
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
نوع خروجی
1-Channel (Mono)
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Audio Amplifiers |
| تولیدکننده | onsemi |
| نوع | Class AB |
| سری | - |
| ویژگیها | Standby, Thermal Protection |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| نوع خروجی | 1-Channel (Mono) |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | onsemi |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| ولتاژ - تأمین | 2.7V ~ 5.5V |
| شماره محصول پایه | LV499 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-MFP |
| Max Output Power x Channels @ Load | 1W x 1 @ 8Ohm |
بستهبندی
-
MSL
-


