نوع
VCO
سری
100EL
فرکانس
1.1GHz
بسته بندی
Tube
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Programmable Timers and Oscillators |
| تولیدکننده | onsemi |
| نوع | VCO |
| Count | - |
| سری | 100EL |
| فرکانس | 1.1GHz |
| بسته بندی | Tube |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | onsemi |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| فعلی - تأمین | 19 mA |
| ولتاژ - تأمین | 4.2V ~ 5.5V |
| شماره محصول پایه | MC100EL1648 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-SOIC |
بستهبندی
-
MSL
-


