Series
100EP
Packaging
Tube
Logic Type
NOR/OR Gate
Output Type
Differential
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Gates and Inverters - Multi-Function, Configurable |
| تولیدکننده | onsemi |
| Series | 100EP |
| Packaging | Tube |
| Logic Type | NOR/OR Gate |
| Output Type | Differential |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | onsemi |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Number of Inputs | 4 |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | 100EP01 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Schmitt Trigger Input | No |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Current - Output High, Low | - |
بستهبندی
-
MSL
-


