Packaging
Bulk
Q @ Vr, F
450 @ 4V, 50MHz
Diode Type
Single
Part Status
Obsolete
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Variable Capacitance (Varicaps, Varactors) |
| تولیدکننده | onsemi |
| Grade | - |
| Series | - |
| Packaging | Bulk |
| Q @ Vr, F | 450 @ 4V, 50MHz |
| Diode Type | Single |
| Part Status | Obsolete |
| Manufacturer | onsemi |
| Mounting Type | Through Hole |
| Qualification | - |
| Package / Case | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Capacitance Ratio | 3.2 |
| Base Product Number | MV210 |
| Capacitance @ Vr, F | 7.5pF @ 4V, 1MHz |
| Operating Temperature | 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | TO-92 |
| Capacitance Ratio Condition | C2/C30 |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 30 V |
بستهبندی
-
MSL
-

