سری
NIS3071
بسته بندی
Bulk
نوع ورودی
Non-Inverting
نوع خروجی
N-Channel
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Distribution Switches, Load Drivers |
| تولیدکننده | onsemi |
| نمره | - |
| سری | NIS3071 |
| ویژگیها | - |
| رابط | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع ورودی | Non-Inverting |
| نوع خروجی | N-Channel |
| وضعیت قطعه | Discontinued at Digi-Key |
| نوع سوئیچ | General Purpose |
| Rds روشن (نوع) | 80mOhm |
| نوع نصب | Surface Mount, Wettable Flank |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 16-WQFN Exposed Pad |
| ولتاژ - بار | 60V |
| حفاظت در برابر خطا | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, UVLO |
| تعداد خروجیها | 4 |
| پیکربندی خروجی | High Side |
| نسبت - ورودی:خروجی | 1:1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 2.5A, 2.5A, 2.5A, 2.5A |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 16-WQFN (5x6) |
| ولتاژ - منبع (Vcc/Vdd) | Not Required |
بستهبندی
-
MSL
-

