Series
TSC
Fuse Type
Cartridge, Glass
Packaging
Bulk
Part Status
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Fuses |
| تولیدکننده | OptiFuse |
| Color | - |
| Series | TSC |
| Fuse Type | Cartridge, Glass |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Melting I²t | 14.35 |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Response Time | Slow Blow |
| Package / Case | 5mm x 20mm |
| Approval Agency | cULus, UL 248 |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Base Product Number | TSC |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Current Rating (Amps) | 3.15 A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 200A |
بستهبندی
-
MSL
-


