رنگ
White, Neutral
سری
NL
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
Lens Color
Clear
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | LED Indication - Discrete |
| تولیدکننده | OPTO PLUS LED CORP. |
| رنگ | White, Neutral |
| سری | NL |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Lens Color | Clear |
| Lens Style | Rectangle |
| وضعیت قطعه | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 0.80mm |
| Configuration | Standard |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Viewing Angle | 120° |
| Current - Test | 150mA |
| بسته / مورد | 1411 (3528 Metric) |
| اندازه / ابعاد | 3.50mm L x 2.80mm W |
| Lens Transparency | Clear |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 1411 (3528) |
| ولتاژ - مستقیم (Vf) (نوعی) | 3.1V |
بستهبندی
-
MSL
-


