سری
AFY
نور پسزمینه
LED - White
رابط
MCU, 18-Bit (RGB)
بسته بندی
Box
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | LCD, OLED, Graphic |
| تولیدکننده | Orient Display |
| سری | AFY |
| نور پسزمینه | LED - White |
| رابط | MCU, 18-Bit (RGB) |
| بسته بندی | Box |
| Dot Pixels | 240 x 320 |
| وضعیت قطعه | Active |
| Touchscreen | Capacitive |
| حالت نمایش | Transmissive |
| نوع نمایش | TFT - Color, IPS (In-Plane Switching) |
| تولید کننده | Orient Display |
| منطقه مشاهده | 38.72mm W x 50.96mm H |
| Graphics Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| نوع کنترلر | ST7789V (TFT), ST1633 (CTP) |
| رنگ پسزمینه | - |
| Diagonal Screen Size | 2.4" (60.96mm) |
بستهبندی
-
MSL
-


