RPM
2300 RPM
صدا
35.0dB
عرض
38.50mm
سری
OA109
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | AC Fans |
| تولیدکننده | Orion Fans |
| RPM | 2300 RPM |
| صدا | 35.0dB |
| عرض | 38.50mm |
| سری | OA109 |
| وزن | 1.2 lbs (544.3 g) |
| Air Flow | 71.0 CFM (1.99m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 2 Terminals |
| Bearing Type | Ball |
| تولید کننده | Orion Fans |
| توان (وات) | 11.00W |
| Voltage Range | 80 ~ 130VAC |
| سازمان تأیید | CE, cURus, TUV, UR |
| Static Pressure | 0.210 in H2O (52.3 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 115VAC |
| عمر @ دما. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد - قاب | Aluminum |
| اندازه / ابعاد | Square - 120mm L x 120mm H |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| شماره محصول پایه | OA109AP |
| رتبه فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


