RPM
3100 RPM
صدا
42.0dB(A)
عرض
25.00mm
سری
OD1225
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC Brushless Fans (BLDC) |
| تولیدکننده | Orion Fans |
| RPM | 3100 RPM |
| صدا | 42.0dB(A) |
| عرض | 25.00mm |
| سری | OD1225 |
| وزن | 0.341 lb (154.67 g) |
| Air Flow | 85.0 CFM (2.38m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ویژگیها | Auto Restart |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 2 Wire Leads |
| Bearing Type | Sealed Sleeve |
| توان (وات) | 5.4 W |
| Voltage Range | - |
| سازمان تأیید | cURus, TUV |
| Static Pressure | 0.240 in H2O (59.8 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 12VDC |
| عمر @ دما. | - |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد - قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه / ابعاد | Square - 120mm L x 120mm H |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| شماره محصول پایه | OD1225 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 0.450A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


