RPM
2000 RPM
صدا
47.0dB
عرض
89.00mm
سری
OD254
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC Brushless Fans (BLDC) |
| تولیدکننده | Orion Fans |
| RPM | 2000 RPM |
| صدا | 47.0dB |
| عرض | 89.00mm |
| سری | OD254 |
| وزن | - |
| Air Flow | 690.0 CFM (19.32m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ویژگیها | Auto Restart |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 2 Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| توان (وات) | 24 W |
| Voltage Range | 16 ~ 27VDC |
| سازمان تأیید | cURus, TUV |
| Static Pressure | 0.580 in H2O (144.5 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 24VDC |
| عمر @ دما. | 40000 Hrs @ 60°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد - قاب | Aluminum |
| اندازه / ابعاد | Round - 254mm Dia |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| شماره محصول پایه | OD254AP |
| رتبه فعلی (آمپر) | 2.10A |
| دمای عملیاتی | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


