RPM
3300 RPM
صدا
33.0dB
عرض
25.00mm
سری
OD8025
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC Brushless Fans (BLDC) |
| تولیدکننده | Orion Fans |
| RPM | 3300 RPM |
| صدا | 33.0dB |
| عرض | 25.00mm |
| سری | OD8025 |
| وزن | 0.191 lb (86.64 g) |
| Air Flow | 40.0 CFM (1.12m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ویژگیها | Auto Restart |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 2 Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| توان (وات) | 3.8 W |
| Voltage Range | 24 ~ 56VDC |
| سازمان تأیید | cURus |
| Static Pressure | 0.230 in H2O (57.3 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 48VDC |
| عمر @ دما. | 60000 Hrs @ 45°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد - قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه / ابعاد | Square - 80mm L x 80mm H |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| شماره محصول پایه | OD8025 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 0.070A |
| دمای عملیاتی | -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


