RPM
2500 RPM
صدا
55.0dB
عرض
99.00mm
سری
ODB
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC Brushless Fans (BLDC) |
| تولیدکننده | Orion Fans |
| RPM | 2500 RPM |
| صدا | 55.0dB |
| عرض | 99.00mm |
| سری | ODB |
| وزن | 3.3 lbs (1.5 kg) |
| Air Flow | 835.0 CFM (23.38m³/min) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| ویژگیها | PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 4 Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| توان (وات) | 110.4 W |
| Voltage Range | 46 ~ 56VDC |
| سازمان تأیید | CE, cURus, TUV, UR |
| Static Pressure | 2.050 in H2O (510.6 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 48VDC |
| عمر @ دما. | 40000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Thermoplastic |
| مواد - قاب | Aluminum |
| اندازه / ابعاد | Round - 225mm Dia |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| شماره محصول پایه | ODB22599 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 2.3A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


