RPM
2000 RPM
صدا
72.6dB(A)
عرض
206.2mm
سری
OEC355206
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | AC Fans |
| تولیدکننده | Orion Fans |
| RPM | 2000 RPM |
| صدا | 72.6dB(A) |
| عرض | 206.2mm |
| سری | OEC355206 |
| وزن | - |
| Air Flow | 2051.8 CFM (58.10m³/min) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| ویژگیها | Electronic Commutation (EC) |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 7 Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| تولید کننده | Orion Fans |
| توان (وات) | 400W |
| Voltage Range | 200 ~ 250VAC |
| سازمان تأیید | CE, cURus, UKCA |
| Static Pressure | 2.900 in H2O (722.4 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 230VAC |
| عمر @ دما. | 50000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Aluminum Alloy |
| مواد - قاب | Aluminum |
| اندازه / ابعاد | Round - 355mm Dia |
| محافظت در برابر نفوذ | IP44 |
| رتبه فعلی (آمپر) | - |
| دمای عملیاتی | -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C) |
بستهبندی
-
MSL
-

