نوع
Bench
سری
FDS1000
Channels
2 Analog
تابع
Record
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Oscilloscopes |
| تولیدکننده | Owon Technology Lilliput Electronics (USA) Inc |
| نوع | Bench |
| سری | FDS1000 |
| Channels | 2 Analog |
| تابع | Record |
| شامل | - |
| پهنای باند | 100 MHz |
| رابط | RS232, USB |
| بسته بندی | Retail Package |
| Probe Type | - |
| اندازه حافظه | 10Mpts |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نمایش | LCD - Color (Touch) |
| تولید کننده | Owon Technology Lilliput Electronics (USA) Inc |
| Input Impedance | 1M |
| ولتاژ - تأمین | 15V |
| ولتاژ - ورودی (حداکثر) | 300V |
| Sampling Rate (Per Second) | 1G |
بستهبندی
-
MSL
-

