نوع
Enclosed
سری
TBF500 (500W)
ویژگیها
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
بسته بندی
Box
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | AC DC Converters |
| تولیدکننده | P-DUKE Technology |
| نوع | Enclosed |
| سری | TBF500 (500W) |
| وزن | - |
| ویژگیها | Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input |
| بسته بندی | Box |
| کارآمدی | 93% |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| تولید کننده | P-DUKE Technology |
| نوع نصب | Through Hole |
| توان (وات) | 504 W |
| بسته / مورد | Full Brick |
| سازمان تأیید | CB, CE, cURus |
| Line Regulation | ±0.2% |
| Load Regulation | ±0.5% |
| شماره استاندارد | 62368-1 |
| ولتاژ - ورودی | 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC |
| اندازه / ابعاد | 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm) |
| تعداد خروجیها | 1 |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 48V |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی ۳ | - |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 10.5A |
بستهبندی
-
MSL
-


