سری
SF-M
ویژگیها
Sealed - Flux Protection
بسته بندی
Tube
Coil Power
270mW
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Safety Relays |
| تولیدکننده | Panasonic Electric Works |
| سری | SF-M |
| ویژگیها | Sealed - Flux Protection |
| بسته بندی | Tube |
| Coil Power | 270mW |
| وضعیت قطعه | Active |
| Coil Current | 11 mA |
| Coil Voltage | 24VDC |
| فرم تماس | DPST-NO/NC (1 Form A, 1 Form B) |
| تولید کننده | Panasonic Electric Works |
| Operate Time | 15 ms |
| Release Time | 10 ms |
| نوع نصب | Through Hole |
| مقاومت سیم پیچ | 2.133 kOhms |
| مواد تماس | Silver Nickel (AgNi) |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| سبک خاتمه | PC Pin |
| شماره محصول پایه | ASFM0242 |
| Must Operate Voltage | 18 VDC |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
بستهبندی
-
MSL
-


