پچ
0.016" (0.40mm)
سری
P4SP
ویژگیها
Solder Retention
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Arrays, Edge Type, Mezzanine (Board to Board) |
| تولیدکننده | Panasonic Electric Works |
| پچ | 0.016" (0.40mm) |
| سری | P4SP |
| ویژگیها | Solder Retention |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Panasonic Electric Works |
| نوع نصب | Surface Mount |
| نوع کانکتور | Socket, Outer Shroud Contacts |
| تماس پایان یافت | Gold |
| تعداد ردیفها | 2 |
| ارتفاع بالای عرشه | 0.096" (2.45mm) |
| تعداد موقعیتها | 30 |
| Mated Stacking Heights | 2.5mm |
| ضخامت پایان تماس | - |
بستهبندی
-
MSL
-


