نوع
Drum Core, Wirewound
سری
PCC-M1280MF
امتیازها
AEC-Q200
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Fixed Inductors |
| تولیدکننده | Panasonic Electronic Components |
| نوع | Drum Core, Wirewound |
| سری | PCC-M1280MF |
| امتیازها | AEC-Q200 |
| Q @ Freq | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| حفاظت | Shielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 680 nH |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 2-SMD, J-Lead |
| Material - Core | Metal Composite |
| اندازه / ابعاد | 0.496" L x 0.520" W (12.60mm x 13.20mm) |
| شماره محصول پایه | ETQ-P8 |
| مقاومت DC (DCR) | 1.21mOhm Max |
| رتبه فعلی (آمپر) | 35.4 A |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.315" (8.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 160°C |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Current - Saturation (Isat) | 56.9A |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
بستهبندی
-
MSL
-


