نوع
Amorphous
سری
Amorton
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Solar Cells |
| تولیدکننده | Panasonic Energy |
| نوع | Amorphous |
| سری | Amorton |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Panasonic Energy |
| Current @ Pmpp | 104 mA |
| بسته / مورد | Cells |
| Voltage @ Pmpp | 3 V |
| اندازه / ابعاد | 2.874" L x 4.409" W x 0.158" H (73.00mm x 112.00mm x 0.40mm |
| شماره محصول پایه | AT-7664 |
| Power (Watts) - Max | 312 mW |
| دمای عملیاتی | -5°C ~ 40°C |
| Voltage - Open Circuit | 4.7 V |
| Current - Short Circuit (Isc) | 52.9 mA |
بستهبندی
-
MSL
-

